Obniżka! Kolczyki Łapacze snów ze złota 9 karat

Kolczyki Łapacz snów ze srebra 925

KS009

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

225,00 zł

-10%

250,00 zł

KOLCZYKI ŁAPACZ SNÓW na uszku

Model: KS009

Prawdziwy bestseller, kolczyki łapacze snów, które idealnie sprawdzą się na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi oraz na każdą inną okazję.
Modny wzór i luksusowy dodatek!

Kolczyki całościowo wykonane ze srebra próby 925.
Wielkość koła (łapacza) to 2cm średnicy.
Poczuj się wyjątkowo!

Więcej szczegółów

Ten model naszyjnika to cztero-częściowy zestaw, z racji na swą pracochłonność wykonawczą i ręczną obróbkę tego wzoru, jako producent informujemy o wydłużonym czasie realizacji, który wynosi od 4-14dni roboczych, nie realizujemy priorytetów i zamówień na tzw. ostatnią chwilę. Ten naszyjnik wymaga czasu, a z racji na swoją popularność jest on wykonywany względem kolejności zamówień, a w ramach promocji tego modelu, czas oczekiwania na wysyłkę może sięgać standardowo 14dni, za wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość oraz cierpliwość ze strony kupujących, z wyrazami szacunku Dział Obsługi AS Jewellery.

Wszystkie oferowane produkty marki AS Jewellery, są wykonywane ręcznie i starannie dobierane przez naszych ekspertów, firma PPH AS Anna Styś, będąca wyłącznym producentem marki AS, zapewnia stały kontakt, pełną gwarancję na okres dwóch lat od otrzymania produktu, co za tym idzie, satysfakcję z dokonywanych zakupów, ponad to rabaty dla stałych klientów, darmową wysyłkę dla zakupów powyżej określonej kwoty, serwis oryginalnych wyrobów, personalizowanie produktów, od grawerów po zmiany długości oraz indywidualne wzornictwo.

Wzór Formularza wymiany Towaru

Prosimy wydrukować i czytelnie wypełnić formularz, następnie postępować zgodnie z uwzględnionym procesem wymiany uwzględnionym w regulaminie sklepu

Pliki do pobrania (680.67k)

Wzór Formularza Zwrotu Towaru

Prosimy pobrać formularz, wydrukować i czytelnie wypełnić dołączając formularz do zwracanego produktu odsyłając go na dane zawarte w formularzu i uwzględnione w regulaminie sklepu.

Pliki do pobrania (573.18k)

Dane kontaktowe

AS Jewellery SP Z O. O., 63-100 Śrem, ul. Szkolna 1A/1
Nip: PL 7851808846 Regon: 38530157100000 KRS: 0000819108

Płatności

AS Jewellery © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl