Obniżka! Kolczyki Łapacze snów ze złota 9 karat

Kolczyki Łapacz snów ze złota 9 karat

KG009Y9K

Nowy produkt

891,00 zł

-10%

990,00 zł

KOLCZYKI ŁAPACZ SNÓW na uszku

Model: KG009Y9K

Prawdziwy bestseller, kolczyki łapacze snów, które idealnie sprawdzą się na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi oraz na każdą inną okazję.
Modny wzór i luksusowy dodatek!
Wielkość koła (łapacza) to 2cm średnicy.
Poczuj się wyjątkowo!

Więcej szczegółów

  • Więcej informacji
  • Do pobrania
  • Z okazji Dnia mamy, wszystkiego najlepszego!
    Dokonaj zakupu jeszcze dziś i zyskaj bransoletkę szczęścia GRATIS !!!

Ten model naszyjnika to cztero-częściowy zestaw, z racji na swą pracochłonność wykonawczą i ręczną obróbkę tego wzoru, jako producent informujemy o wydłużonym czasie realizacji, który wynosi od 4-14dni roboczych, nie realizujemy priorytetów i zamówień na tzw. ostatnią chwilę. Ten naszyjnik wymaga czasu, a z racji na swoją popularność jest on wykonywany względem kolejności zamówień, a w ramach promocji tego modelu, czas oczekiwania na wysyłkę może sięgać standardowo 14dni, za wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość oraz cierpliwość ze strony kupujących, z wyrazami szacunku Dział Obsługi AS Jewellery.

Wszystkie oferowane produkty marki AS Jewellery, są wykonywane ręcznie i starannie dobierane przez naszych ekspertów, firma PPH AS Anna Styś, będąca wyłącznym producentem marki AS, zapewnia stały kontakt, pełną gwarancję na okres dwóch lat od otrzymania produktu, co za tym idzie, satysfakcję z dokonywanych zakupów, ponad to rabaty dla stałych klientów, darmową wysyłkę dla zakupów powyżej określonej kwoty, serwis oryginalnych wyrobów, personalizowanie produktów, od grawerów po zmiany długości oraz indywidualne wzornictwo.

Formularz wymiany towaru.

Prosimy wydrukować i czytelnie wypełnić formularz, następnie postępować zgodnie z uwzględnionym procesem wymiany w formularzu.

Pliki do pobrania (105.83k)

Dane kontaktowe

AS Jewellery SP Z O. O., 63-100 Śrem, ul. Szkolna 1A/1
Nip: PL 7851808846 Regon: 38530157100000 KRS: 0000819108

Płatności

AS Jewellery © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl