Jeżeli zakupiony przedmiot, nie spełnił Twoich oczekiwań

Obdarowany prezent okazał się nietrafiony

Z przyjemnością wymienimy go na inny, dokonamy modernizacji,

które spełnią oczekiwania, jak również przyjmiemy zwrot.

Wystarczy skorzystać z poniższych formularzy:

Formularz wymiany produktu

Formularz zwrotu produktów1. Zgodnie z ustawą  z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie stosownej informacji drogą elektroniczną do Działu Obsługi Klienta sklepu na adres biuro@asjewellery.pl, bądź wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu 14 dni od daty otrzymania towaru, jak również poprzez kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi pod numerem +48 532859893, w tym celu prosimy o przygotowanie informacji mających na celu łatwiejszą identyfikację rozmówcy.

2. W przypadku skorzystania przez Konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, Konsument jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni kalendarzowych od daty przyjętej jako datę odstąpienia od umowy na adres Sklepu w stanie niezmienionym, nieuszkodzonym, a w przypadku uszkodzenia zawartości wchodzącej w skład zamówienia, konsument jest zobowiązany ponieść koszty naprawy, czy zniwelowania szkody na rzecz sprzedawcy, w tym celu:

Konsument zobowiązany jest do wydrukowania formularza, oraz prawidłowego wypełnienia, podpisania i odesłania na adres sklepu zeskanowanego dokumentu na biuro@asjewellery.pl w tytule wpisując treść odstąpienie od umowy nr(numer zawartej umowy otrzymany w mailu po dokonaniu zakupu), bądź odesłania standardową pocztą wraz z produktem na adres serwisu:

AS Jewellery SP Z O. O.

Psarskie

ul. Kasztanowa 13B/1

63-100 Śrem

kom: 0048 6613575334. Zwrot zapłaconej przez Użytkownika kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez Użytkownika konto bankowe uwzględnione w formularzu odstąpienia od umowy. 


5. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki towaru do Konsumenta, tylko koszty zakupionego towaru, wszelkie formy przesyłki wchodzą w skład kosztów bezzwrotnych, z których sprzedawca nie pobiera korzyści materialnych dlatego odstępując od umowy sprzedaży Konsument jest zobowiązany odesłać towar na swój koszt.

6. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.


Dane kontaktowe

AS Jewellery SP Z O. O., 63-100 Śrem, ul. Szkolna 1A/1
Nip: PL 7851808846 Regon: 38530157100000 KRS: 0000819108

Płatności

AS Jewellery © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl