W swojej ofercie sprzedażowej, proponujemy tylko sprawdzone formy płatności elektronicznych, oraz standardowy przelew, wszelkie formy płatności są dostępne dla wszystkich klientów podczas składania zamówień na etapie wyboru zapłaty, dodatkowo udostępniamy możliwość zapoznania się z tym wyborem przed zakupem, w dolnej części każdej strony sklepu internetowego www.asjewellery.pl

Do wyboru są następujące płatności elektroniczne:

PayPal - elektroniczna forma płatności za pośrednictwem utworzonego konta w tym serwisie, możliwe również szybkie utworzenie nowego konta użytkownika w tym bardzo przydatnym i najlepiej zabezpieczonym systemie płatności. PayPal umożliwia klientom dokonywania płatności zarejestrowaną kartą płatniczą dowolnego banku na całym świecie, dokonać zapłaty przy uzyciu karty visa lub mastercard, dokonywać zapłaty w dowolnej walucie, umożliwia jednorazowe użycie karty płatniczej, płatności poprzez aplikacje mobilną PayPal na wszystkie smartfony, oraz płatność za pośrednictwem nowego serwisu paypal.Me. dodatkowym atutem tego serwisu jest pełna integracja z naszym systemem zakupowym, który automatycznie informuje nas o prawidłowo wykonanej płatności, dzięki czemu szybciej możemy przystąpić do realizacji złożonego zamówienia.

W szczególności polecamy te formę płatności dla użytkowników przebywających, czy korzystających z kart płatniczych banków innego kraju  niż Polska.

Nasz PayPal.me do płatności za zakupy po za sklepem online: paypal.me/asjewellery

PayU - elektroniczna forma płatności, pewna, sprawdzona przez wielu użytkowników popularnych serwisów zakupowych takich jak allegro.pl, płatność ta umożliwia dokonania zakupu przy użyciu płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej dostępnych banków w naszym kraju, płatność ta odbywa się poprzez wybór banku, w którym użytkownik posiada konto internetowe i w kolejnym etapie, logując się do swojego banku, dokonuje się zapłaty z użyciem danych odbiorcy przelewu bez dodatkowego przepisywania informacji na temat zakupu, jest to bezpieczna forma, wszystkie dane są szyfrowane przez usługodawcę, dodatkowym atutem tych płatności jest pełna integracja z naszym systemem zakupowym, który automatycznie informuje nas o prawidłowo wykonanej płatności, dzięki czemu szybciej możemy przystąpić do realizacji złożonego zamówienia.

Za pośrednictwem systemu PayU, mogą Państwo również dokonać zakupu na raty, oraz zapłacić dowolną kartą visa, mastercard.

Przelewy24 - Podobnie jak wcześniejsze płatności, jest to płatność przy użyciu bankowości elektronicznej banków dostępnych tylko w naszym kraju, płatności visa i mastercard, lista banków dostępnych w danym serwisie może się różnić, z racji ciągłych uaktualnień dokonywanych przez administratorów przelewy24.pl, tym samym, umożliwiamy te płatność na równym poziomie z systemem PayU, aby wszyscy klienci mogli dokonać zakupu przy wyborze swojego banku internetowego, jedynym atutem wyboru dwóch podobnych platform płatniczych jest to, że gdy jedno zawodzi, sprawdza się drugie.

Przelew standardowy - w naszym sklepie można również dokonać zakupu przy użyciu standardowego przelewu bankowego, dane do przelewu zostają wyświetlone po potwierdzeniu formy zapłaty za zakup przelewem. Na wpłatę oczekujemy do 5dni roboczych, liczonych od dnia zakupu, po tym okresie czasu, zakup zostaje anulowany automatycznie, a przy zakupie w ofertach specjalnych, wszelkie otrzymane zniżki utracone. Prosimy przy wyborze tej formy płatności o wpłaty terminowo, ponieważ realizacja zamówienia zaczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie Idea Bank.

Przelew krajowy:

AS Jewellery Anna Styś,

ul. Zdzieska 37 a,

63-810 Borek Wielkopolski

Alior Bank S.A.

11 2490 0005 0000 4530 4060 1174

Tytułem: (NR ZAMÓWIENIA) z dopiskiem AS Jewellery.

NIE WYSYŁAMY ZAMÓWIEŃ ZA POBRANIEM.

Wszelkie zamówienia dokonane błędnie poprzez utraty połączenia internetowego w momencie zakupu, czy też z powodu wygaśnięcia sesji z racji zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie, są weryfikowane przez nasz system i zostają anulowane, dlatego dokonując jednorazowo kilku prób zakupu, nawet w sytuacji gdy okaże się, że wybrana pierwsza forma zapłaty nie powiedzie się i dokonuje się zakupu ponownie, nasza obsługa sklepu zostawi aktualne zamówienie, lub dokona zmiany statusu, w momencie zaksięgowania wpłaty. Wszelkie formy są monitorowane mailowo.


Dane kontaktowe

AS Jewellery Anna Styś, 63-810 Borek Wlkp. Ul. Zdzieska 37 a
Nip PL 6961813380 Regon 302717365

Płatności

AS Jewellery © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl