Formy płatności dostępne dla wszystkich Klientów sklepu AS Jewellery

Oferujemy Państwu standardowy przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji w celu przygotowania wysyłki.

Nasza firma posiada konto bankowe w placówce Alior Banku,

poniżej przedstawiamy wzór blankietu z wymaganymi danymi do wpłaty.

Nasza firma oferuje również dostęp do form płatności elektronicznej obsługiwane przez:


 


 

 


 

MBank_individual-svg_.png
 


Raty

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 
 

NIE WYSYŁAMY ZAMÓWIEŃ ZA POBRANIEM.

Wszelkie zamówienia dokonane błędnie poprzez utraty połączenia internetowego w momencie zakupu, czy też z powodu wygaśnięcia sesji z racji zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie, są weryfikowane przez nasz system i zostają anulowane, dlatego dokonując jednorazowo kilku prób zakupu, nawet w sytuacji gdy okaże się, że wybrana pierwsza forma zapłaty nie powiedzie się i dokonuje się zakupu ponownie, nasza obsługa sklepu zostawi aktualne zamówienie, lub dokona zmiany statusu, w momencie zaksięgowania wpłaty. Wszelkie formy są monitorowane mailowo.


Dane kontaktowe

AS Jewellery Anna Styś, 63-810 Borek Wlkp. Ul. Zdzieska 37 a
Nip PL 6961813380 Regon 302717365

Płatności

AS Jewellery © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl